Херсонська обласна рада надала дозвіл на продовження договорів оренди нерухомого майна

3 года назад 0

Сьогодні, 18 жовтня, Херсонська обласна рада надала дозвіл на продовження строку дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.

Так, комунальному закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради дозволено поновити та продовжити договір оренди з ТОВ «Фірма ХОРОШАЯ» комунального майна загальною площею 58,3 кв.м за адресою: м.Херсон, вул.Українська, 81, з розміром орендної плати 35000,00 грн (600,34 грн за 1 кв.м) без врахування ПДВ та індексу інфляції терміном на 5 років.

У свою чергу, Херсонська обласна клінічна лікарня може продовжити орендні відносини з наступними підприємствами:

— ФОП Русанов О.В. комунального майна загальною площею 52,7 кв.м за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 67, з розміром орендної плати 8000,00 без врахування ПДВ та індексу інфляції терміном на 2 роки 11 місяців;
— Херсонською обласною організацією Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, комунального майна загальною площею 15,2 кв.м за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 36, з розміром орендної плати 387,24 грн без врахування ПДВ та індексу інфляції терміном на 2 роки 11 місяців;
— Херсонським обласним інформаційно-аналітичним центром медичної статистики загальною площею 100,5 кв.м за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 67, терміном на 2 роки 11 місяців з орендною платою 1 (одна) гривня на рік без врахування ПДВ та індексу інфляції.

Окрім цього, комунальній установі з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради надано дозвіл на продовження дії договору оренди комунального майна з Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України загальною площею 197,3 кв.м. за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 47, терміном на 2 роки 11 місяців з орендною платою 1 (одна) гривня на рік без врахування ПДВ та індексу інфляції.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.