Херсонська обласна рада підтримала створення студії для молоді в обласному театрі ім. М. Куліша

4 года назад 0

Херсонська обласна рада підтримала рішення «Про надання згоди на створення театральної студії для молоді як структурного підрозділу Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша». Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії вказаний проект підтримали 45 депутатів.

Із клопотанням про створення відповідного підрозділу до Херсонської обласної ради звернувся Генеральний директор – художній керівник театру, Народний артист України Олександр Книга.

Головною метою діяльності новоствореної студії стане здійснення концертної та культурно-просвітницької діяльності шляхом підготовки та проведення мистецьких заходів, що пропагують кращі надбання сучасної та класичної української та світової культури. Напрямками діяльності студії передбачено проведення літературно-музичних вечорів і творчих зустрічей, безпосередня участь у заходах театру, проведення та участь у заходах, пов’язаних з пропагандою музичного та театрального мистецтва, тощо. Обов’язковими дисциплінами студії стануть майстерність актора, сценічне мовлення, сценічна пластика, основи режисури, хореографія та вокал.

Нагадаємо, рішенням сесії Херсонської обласної ради від 25 квітня 2019 року Олександра Книгу було нагороджено Почесною відзнакою Херсонської обласної ради та обласної державної адміністрації «За заслуги перед Херсонщиною». Він був удостоєний цієї нагороди за вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва Херсонщини та створення позитивного іміджу області на всеукраїнському та міжнародному рівнях.