![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/11/51c25ddc8152b4f0e7357f9dc0dbc181-750x450.jpg)
Херсонська областна рада відмитила боксерів подяками
7 лет назад 0
Сьогодні перед початком роботи сесії Херсонської обласної ради, голова обласної ради Владислав Мангер вручив подяки за вагомі спортивні досягнення вихованцям спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»: майстру спорту України з боксу Андрію Матяшу та кандидату в майстри спорту Івану Ходотаєву.
Також подяками голови Херсонської обласної ради відзначені херсонські тренери, які за час роботи зарекомендували себе як справжні професіонали своєї справи і виховали не одне покоління кандидатів у майстри спорту та чемпіонів: тренер-викладач спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Костянтин Мельник та керівник гуртка з футболу Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 Херсонської міської ради Володимир Маляренко.
Центральний спортивний портал Херсонської області