![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/10/0dd67baaf453d99ba2182cd810e568f8.jpg)
Херсонські актори покажуть театральні вистави в ОТГ області
6 лет назад 0
Вистави пройдуть у бібліотеках, театр намагається заохотити жителів Херсонщини до відвідування бібліотек та створити їх позитивний імідж.
З 17 жовтня театр ім. Куліша приступає до реалізації проекту «Театральний абонемент у бібліотеці». Глядачам покажуть 4 моновистави з репертуару театру: «Остання Сюїта» Антона Лисенко, «Мрія» Ярослави Пулінович, «Vitalius» Андруса Ківіряхка, «Монолог актриси» спільна робота режисера Сергія Павлюка і актриси Олександри Тарновської, повідомили в театрі ім. Куліша.
Планується показувати по три вистави на тиждень у п’ятьох ОТГ: Білозерській, Бехтерській, Великокопанівській, Станіславській, Костянтинівській. Закінчується проект 17 листопада.
Проект буде реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.