Херсонські актори репетирують нову виставу онлайн

4 года назад 0

У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша розпочались онлайн репетицій вистави «Станцюй зі мною танго, або в Париж через балкон» за п’єсою грузинської драматургині Ніно Марзіашвілі. Режисер вистави грузин Каха Гогідзе.

«В минулому році наш фестиваль «Мельпомена Таврії» відвідали два грузинські театри. Тоді ж ми отримали запрошення на кілька фестивалів грузинських. Але там є свої умови: якщо хочеш брати участь, то має бути поставлена вистава за п’єсою грузинського драматурга. І це дуже правильно. Ми, наприклад, в Україні це не використовуємо, а вони таким чином підіймають планку і цікавість до грузинської культури. В нас були запрошення на цей рік на низку фестивалів в Грузії, і тоді було вирішено зробити спільний проєкт: грузинський режисер, грузинська п’єса, українські актори, і повезти це потім на фестиваль в Грузію» , – розповів керманич херсонського театру Олександр Книга.

Робота над виставою мала розпочатись влітку. Каха Гогідзе мав бути в експертній раді «Мельпомени Таврії», а після фестивалю залишитися і працювати з нашими акторами над грузинською виставою. Але коронавірус вніс зміни в плани. Тому Олександр Книга разом зі своїми підопічними вирішили розпочати репетиції вистави вже зараз у форматі «онлайн». Наразі відбулись дві репетиції, одну з яких можна побачити онлайн всім охочим. Комедію про сімейні відносини глядачам мають презентувати влітку.