![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/11/9cbf6770e8f4a112b4c71e1f3be2d3e8-750x450.jpg)
Херсонські боксерки вибороли золото і срібло на міжнародному турнірі
5 лет назад 0
Вихованки ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна» завоювали золото і срібло на XII міжнародному турнірі «Scorpion Cup» в Польщі.
Серед молоді у ваговій категорії до 60 кг Христина Картавцева стала переможницею турніру. У ваговій категорії до 54 кг Катерина Боднарчук завоювала срібну медаль.
За словами тренера дівчат Дмитра Дзядевича, участь спортсменок у міжнародному турнірі в складі збірної команди України стала своєрідною перевіркою перед чемпіонатом України.
«Дівчата добре себе проявили, провели по два міжнародних бою. Ми зробимо роботу над помилками і в повній бойовій готовності будемо намагатися виграти чемпіонат України в новій віковій категорії – молодь» , – прокоментував тренер ДЮСШ з боксу ФСТ «Україна», старший тренер збірної Херсонській області серед жінок Дмитро Дзядевич.
Всього в змаганнях взяли участь 120 боксерів з Польщі, України, Німеччини, Норвегії, Данії, Сербії, Словаччини, Литви, Білорусі та Ізраїлю.