Херсонські фіскали пильнують «морську» виручку

6 лет назад 0

У червні спеціалісти управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вже розпочали активну профілактичну операцію «Курорт – 2018» по дотриманню податкового законодавства суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на Азовському курортному узбережжі. Так, під час проведення фактичних перевірок закладів ресторанного господарства у м. Генічеську увагу фіскалів привернули власники двох кафе, які проводили жваву реалізацію підакцизної групи товарів. А от торгова виручка від такої «активної торгівлі» чомусь зовсім не відповідала реальним обсягам продажу.

Підприємці «примудрилися» працювати без наявності ліцензій для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та взагалі не використовували реєстратори розрахункових операцій!

Тільки от штрафні санкції у розмірі 17 тис. грн кожному все одно доведеться до бюджету сплатити. Окрім того, порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтями 155 та 164 КУпАП. Оговтавшись, бізнесмени зареєстрували реєстратори розрахункових операцій та подали заявки на отримання ліцензій. А з цього і треба було розпочинати діяльність. 

Перевірки фіскалів області тривають.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та м. Севастополі