Херсонські медики зможуть підвищити свій рівень надання психологічної допомоги воїнам АТО

6 лет назад 0

Херсонські медики зможуть підвищити свої знання та рівень надання психологічної допомоги військовослужбовцям, що повернулися з зони АТО.

За ініціативи Херсонської обласної ради 1 березня об 11:00 годині для профільних лікарів пройде лекційно-семінарське занять з теми: «Контузія і постконтузійний синдром: фізичні і ментальні прояви. Діагностика і лікування» .

Спікерами виступлять: доктор медичних наук, професор, заступник начальника Української військо-медичної академії з клінічної роботи Всеволод Стеблюк та науковий співробітник інституту нейрохірургії Національної академії медичних наук, магістр психології Катерина Проноза-Стеблюк.

Також в цей день Всеволод Стеблюк презентує свою книгу «Синдром АТО. Нотатки «Айболіта», присвячену пам’яті полеглих заради життя майбутніх.

«Хотілося залишити ці спогади: чим далі від подій, тим менше зберігається в пам’яті деталей, які можуть бути важливими. Зберегти спогади про товаришів, яких уже з нами немає, про події, проаналізувати, що сталося… Те, що зараз з’являються книжки про цю війну, фільми – це надзвичайно важливо. Мистецтво зберігає спогади, дух епохи набагато краще, ніж суха статистика», – говорить Всеволод Стеблюк в інтерв’ю інтернет-виданню «Ваше здоров’я»

Захід розпочнеться о 17:00 в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеко ім. О.Гончара (м. Херсон, вул. Дніпропетровська, 2).

Участь в презентації можуть взяти всі бажаючі. Особливо запрошуємо учасників АТО та членів їх родин.

Прес-служба Херсонської областної ради