Херсонські ОСББ можуть взяти участь в унікальному проекті

5 лет назад 0

Питання енергозбереження и енергоефективності досить гостро стоїть в Україні. Херсон — не виключення. Постійне підняття тарифів на енергоресурси спонукають до економії. КП «ХЕСКО» з 2016 року пропонує новоствореним ОСББ взяти участь в унікальному енергозберігаючому проекті.

«Є новостворені ОСББ, які не мають власних коштів. Для них були створені енергосервісні контракти. Сенс проекту полягає в тому, що ми замінюємо лампочки розжарювання на світлодіодні світильники, які є більш економними. Заміна відбувається за кошти нашого підприємства, а з нами розплачуються з отриманої економії. Термін окупності складає 1,5 – 2 роки. Загалом було виконано 4 таких контракти», — розповідає директор КП «ХЕСКО» Лариса Леонова.

Співпраця комунального підприємства іде не тільки з ОСББ. Наразі здійснюється подібний проект у бюджетних установах (школи, дитячі садки, лікарні). За словами Лариси Леонової, вже відібрані заклади з найбільшою окупністю. Найближчим часом там буде проведено заміну лампочок на більш енергоефективні.

Автор: Антон Костюк


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.