Херсонські платники ПДВ збільшили сплату до бюджету

6 лет назад 0

З початку року економічно активні підприємства Херсонщини суттєво наростили сплату податку на додану вартість. Фактичні надходження податку до державного бюджету зросли у 1,2 рази та склали 730,7 млн гривень. Приріст в абсолютній сумі становить 80,5 млн гривень.

Зокрема, бізнесмени Херсонської ОДПІ перерахували до бюджету більше половини — 55% або 405,3 млн грн податку на додану вартість, Новокаховської ОДПІ сплатили 214,5 млн грн, Генічеської ОДПІ внесли 110,9 млн грн. платежу.

За рахунок впровадження сервісних податкових новацій платники податків мають можливість самостійно відстежувати весь процесс адміністрування податку через «Електронной кабінет платника», використовувати нові сервіси під час формування звітності та реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в приватній частині Е-кабінету. Зокрема, автозаповнення додатка 5 до податкової декларації з ПДВ «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів» на підставі даних Єдиного реєстру податкових накладних.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі