Херсонські спортсмени отримали заслужені відзнаки від Міністерства молоді та спорту України

5 лет назад 0

З робочим візитом на Херсонщині перебував перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, який разом з заступником голови облдержадміністрації Андрієм Балонєм зустрівся з фізкультурно-спортивним активом області. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Перш ніж розпочати нараду, Ігор Гоцул вручив заслужені відзнаки провідним спортсменам, фахівцям сфери фізичної культури та спорту Херсонщини.

Так, посвідчення майстра спорту України та майстра спорту України міжнародного класу вручили:

Зарубіну Олександру Володимировичу — члену збірної команди України з веслування на байдарках і каное;

Афанасьєвій Катерині Дмитрівні — члену збірної команди України з таеквон-до ІТФ;

Семеновій Анастасії Олександрівні — члену збірної команди України з таеквон-до ІТФ.

Крім того, перший заступник Міністра вручив почесні грамоти та подяки Міністерства молоді та спорту України:

Павлову Владиславу Олексійовичу – тренеру неодноразової призерки чемпіонатів Європи та світу зі стрільби з лука Павлової Анастасії, Заслуженому тренеру України;

Пастуху Павлу Васильовичу – вчителю фізичної культури з важкої атлетики Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури, Заслуженому тренеру України;

Зуєву Геннадію Володимировичу – тренеру-викладачу з легкої атлетики Держаної школи вищої спортивної майстерності, Заслуженому тренеру України;

Степановій Ірині Михайлівні – заступнику начальника управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації.

Після вручення відзнак відбулася робоча нарада з питань розвитку фізичної культури та спорту в Херсонській області. Також обговорювали проблемні питання сфери, які були озвучені учасниками наради.

Крім того, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул разом з Андрієм Балонєм оглянули об’єкти спортивної інфраструктури Херсонщини.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.