Херсонські спортсмени привезли нагороди з чемпіонату рукопашного бою

7 лет назад 0

17 — 20 травня у Києві (Пуща Водиця) відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів з рукопашного бою. В змаганнях у розділах демонстрація техніки, легкий та дозований контакт прийняли участь 820 спортсменів з 19 областей України. Це рекордна кількість учасників змагань за 20 років проведення чемпіонатів України. Про це у соццмережах повідомляє Тетяна Кирющенко.

У захоплюючій боротьбі юні херсонські спортсменки та спортсмени вибороли 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород. Спортивну честь Херсонщини захищали 15 спортсменів спортивного клубу Фенікс (8 медалей) та 12 бійців клубу Метеор (7 медалей), третина призерів є учнями ДЮКФП-4 м. Херсона та КДЮСШ м. Генічеська.

Вітаємо чемпіонів України: Будій Ірину 16-17 св. 65 кг, Максимову Дар’ю 12-13 до 50 кг, Улея Олександра 16-17 55кг, призерів: Борзова Сергія, Гладких Олександра, Головіна Олександра, Котляр Анастасію, Малигу Ольгу, Мартинова Кирила, Мунтяна Олександра, Овчаренко Єлизавету, Погорілого Стаса, Федченко Катерину, Шлому Максима, всіх учасників, тренерів Молодченко Миколу, Кірющенко Тетяну, Солопа Ігоря, Солопа Деніса, Ігнатенко Андрія, Ігнатенко Євгена, Довганінця Леоніда, керівників клубів Мунтяна Максима і Лінецького Михаїла і бажаємо тільки перемог у майбутніх змаганнях!

Спортсмени, тренери та їх батьки вітають і дякують за підтримку управління фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонську міську раду і Новогригорівську селищну раду.