Херсонські веслувальники розпочали підготовку до спортивного сезону – 2019

5 лет назад 0

31 січня на базі комунального закладу «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради завершився двотижневий навчально-тренувальний збір для провідних дорослих спортсменів, молоді та юніорів збірної команди області з веслування на байдарках і каное.

Цей збір є першим у плані підготовки херсонських веслувальників до цьогорічного спортивного сезону.

До складу учасників збору були включені спортсмени ШВСМ, Вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради а також ДЮСШ з веслувальних видів спорту, серед яких переможці та призери минулорічних всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное, учасники міжнародних стартів.

Акцент у тренуваннях було поставлено на загальнофізичній підготовці.

Фінансування збору забезпечено за рахунок коштів обласного бюджету.

Підготовка проводилась під керівництвом тренера ШВСМ заслуженого тренера СРСР та України, тренера нашого земляка – олімпійського чемпіона Сергія Пострехіна та багатьох інших видатних спортсменів Колибельнікова Олександра Івановича.

Перший офіційний всеукраїнський старт з веслування на байдарках і каное, який є відбірковим для комплектування екіпажів збірних команд України для участі у міжнародних змаганнях цього року, – Кубок України відбудеться у квітні в м. Дніпро.

Підготовка херсонських веслувальників до спортивного сезону 2019 року триває!