Херсонський бізнес отримав 1124 «курортних» ліцензії

5 лет назад 0

Станом на 01.07.2018, за інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, херсонські бізнесмени отримали 3856 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, в т.ч. на місця торгівлі в курортних зонах — 1124 ліцензії.

Найбільш позитивна динаміка зростання кількості оформлених ліцензій спостерігається в курортних зонах Голопристанського та Скадовського районів — видано 427 та 267 ліцензій відповідно. Це на 78 та 67 ліцензій більше ніж торік. Підприємці з Генічеського району придбали 388 ліцензій, це на 24 більше минулого курортного року. Для підприємницької діяльності у Каланчацькому районі бізнесмени придбали 42 ліцензії.

На особливому контролі спеціалістів фіскальної служби області залишаються всі торговельні об‘єкти курортної зони нашої області, які мають здійснювати роздрібну торгівлю підакцизними товарами лише за наявності ліцензій. Перевірки суб’єктів господарювання тривають.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі