Херсонський художній музей працює в онлайн-режимі

3 года назад 0

Херсонський обласний художній музей ім. Олексія Шовкуненка слідом за Лувром, Британським музеєм та багатьма музеями світу і України перейшов працювати в онлайн-режим.

Проте, це ніяк не вплинуло на якість роботи музейної спільноти, в тому числі й херсонської. Щодня багато цікавої інформації з’являється на сторінці Facebook «Херсонський художній музей» і на вебсайті музею.

Зокрема, у соціальних мережах музейні працівники інформують про ті виставки, які на даний момент перенесені у зв’язку із карантином. Це, перш за все, виставка «Багатоликий Ізраїль». Музей отримав великий дар від Об’єднання професійних художників Ізраїлю – 39 робіт. І саме 25-го березня мало відбутись відкриття виставки, але, на жаль, на сьогодні музей може її презентувати тільки в Інтернеті.

3-го квітня мала б відкритись виставка робіт дітей з порушенням аутичного спектру «Країна кольорових пазлів». Її теж перенесено до завершення карантину, але вже сьогодні на сторінках музею можна познайомитись з творчістю цих неймовірно талановитих дітей. Переноситься на більш пізній час і виставка Ольги Бринцевої, яка була запланована на 22-ге квітня.

Окрім інформації про заплановані виставки, музейні працівники відкривають для читачів сторінок нові експонати із музейної колекції, яка налічує більше 12 тисяч унікальних екземплярів.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.