Херсонський морпорт до кінця року передадуть концесіонеру

3 недели назад 0

Передача концесіонеру майна Херсонського морського торговельного порту завершиться до кінця року. Про це повідомили в Адміністрації морських портів України.

«Останні перешкоди в передачі концесіонеру державного підприємства „Херсонський морський торговельний порт“ будуть зняті до кінця 2021 року. Щодо проблем, які зупиняють динаміку, це — питання ліцензій на видобуток копалин і земельні питання. Але в грудні процедура буде завершена», — розповів Олександр Голодницький, в. о. голови ДП «Адміністрація морських портів України».

Додамо, що в червні 2020 року Міністерство інфраструктури України і ТОВ «Рісоіл-Херсон» підписали договір концесії цілісного майнового комплексу ДП «ХМТП» і відповідного майна ДП «АМПУ» в Херсонському морському порту. Договір передбачає високу ставку змінного концесійного платежу (7%). Сума фіксованого концесійного платежу складе 12 млн грн, інвестиційні зобов’язання — майже 300 млн грн.

Окрім модернізації перевалочних потужностей, компанія планує обзавестися власним флотом та перетворити Херсон у річковий хаб.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.