Херсонський підприємець отримав 70 тисяч гривень штрафу

4 года назад 0

Херсонський підприємець — власник кіоску на одному із ринків Херсона — «на перший погляд» працював правильно та прозоро: придбавав необхідну ліцензію для роздрібної торгівлі тютюновими виробами та встановив касову техніку для ведення господарської діяльності. Тільки от дотримуватися вимог податкового законодавства «не збирався»… Про це повідомляє пПрес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Бізнесмен вважав, що реєстратор розрахункових операцій потрібен тільки «в особливих випадках». І останній раз суб’єкт господарювання використовував РРО аж у 2017 році! Ухилення від сплати акцизного податку та нереально низькі виторги, проведені через РРО, стали конкретними підставами для проведення фактичної перевірки підприємницької діяльності платника, яку провели ревізори фіскальної служби області.

За «економію» на акцизному податку, реалізацію підакцизної групи товарів без застосування РРО та реалізацію необлікованого товару до підприємця застосовано 69,7 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Перевірки фіскалів області тривають.