Херсонський прикордонний загін відзначив 79-річницю створення військової частини

7 лет назад 0

В управлінні Херсонського прикордонного загону відбулися урочисті заходи з нагоди 79-річниці створення військової частини. Саме 30 червня 1938 року на базі двох комендатур Одеського морського прикордонного загону був створений 79 прикордонний загін, військовослужбовці якого, 22 червня 1944 року одні з перших вступили в бій з німецько-фашистськими загарбниками. У червні 1944 загін прийняв під охорону Кримське узбережжя Чорного моря та до березня 2014 року дислокувався у Сімферополі.

У зв’язку з анексією півострова, прикордонний загін був передислокований до Херсону та прийняв під охорону ділянку державного кордону в межах Херсонської та Миколаївської області, а також адмінмежу з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Із святом прикордонників Херсонського загону привітали командування Азово-Чорноморського регіонального управління, ветерани-прикордонники та представники духовенства. Кращих військовослужбовців нагородили грамотами та відомчими нагородами.

Не зважаючи на складні умови сьогодення, прикордонники з честю і гідністю виконують свій конституційний обов’язки, гідно несуть нелегку прикордонну службу ті залишаються на варті Вашого спокою.

Прес-служба Херсонського прикордонного загону