![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/05/1b993e04054f44503c72020958abe78c.jpg)
Херсонський спортсмен завоював золото у відкритій першості з боксу
1 год назад 0
Вихованець ДЮСШ «Спартак» Ростислав Грицевич здобув перше місце у відкритій першості БК «Брати» з боксу серед юніорів, школярів і молодших школярів.
Про це повідомляє міськрада.
Фото міськради
Змагання відбувались 29 — 30 квітня у м. Одеса. Спортсмен виступав у ваговій категорії 42 кг. У першості взяли участь 189 боксерів з різних областей України.
Раніше ми повідомляли, що у Всеукраїнській спартакіаді “Повір у себе” серед спортсменів з інвалідністю спортсмен ДЮСШІ “Херсон” Іван Карпов виборов золото і бронзу з плавання.