Херсонський спортсмен здобув срібло на чемпіонаті світу з параплавання

9 месяцев назад 0

Херсонський спортсмен Андрій Драпкін здобув срібло на чемпіонаті світу з параплавання. Змагання пройшли 31 липня в Центрі водних видів спорту Манчестера, у Великобританії.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

Як зазначають у дописі, вихованець Херсонського регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідність “Інваспорт” Андрій Драпкін завоював нагороду за проходження дистанції 100 м брасом уже в перший день чемпіонату.

Українці здобули одразу 5 високих нагород, серед яких 2 золоті, 2 срібні, 1 бронзова та встановили один світовий рекорд.

Нагадуємо, спортсмен із Горностаївки Артем Горбань став бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо.

За участю херсонського курсанта збірна України увійшла в десятку найсильніших команд світу зі спортивного орієнтування.

Лучниця з Нової Каховки побила два рекорди на Європейських іграх – 2023.