Херсонський виконком встановить ціни на навчання дітей у школах естетичного виховання

5 лет назад 0

Виконавчий комітет Херсонської міської ради виносить на порядок денний серпневого засідання рішення щодо встановлення вартості навчання дітей у школах естетичного виховання міста. Документ опублікований на сайті міськради. У порівнянні з 2016-2017 роками ціни не змінилися. Заняття на фортепіано, вокал, гітара та електромузичні інструменти коштують 150 грн; духові, ударні, струнно-смичкові та народні інструменти — 90 грн; хореографія, театральний відділ та образотворче мистецтво — 95 грн.

Як зазначено у проекті рішення, виконком встановив додаткові пільги для дітей шкільного віку з плати за навчання. Дітям військовослужбовців, працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків, а також дітям, один із батьків яких загинув або зник безвісти в АТО, отримав травми чи контузію стовідсотково покривається вартість навчання.

Також буде сплачуватися 50% вартості навчання дітям, у яких один з батьків веде службу в АТО, дітям біженців, дітям інвалідів, дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи а також переможцям міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів. Окрім цього зменшиться сплата дітям із сімей, з яких двоє дітей навчаються в одному навчальному закладі, тоді 100% сплачуватиметься за менш оплачуваний інструмент, 50% – за більш оплачуваний.

Автор: Ілона Дегтярьова


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.