Херсонському ФК «Кристал» бути

7 лет назад 0

Сьогодні на сесії Херсонської міської ради депутати все ж проголосували за створення комунального підприємства «Кристал-Херсон».

Міські депутати розглядали можливість створення КП замість існуючого футбольного клубу.

На першому пленарному засіданні сесії 21 березня було озвучено, що підприємству потрібно близько 3 мільйонів гривень на рік на всі витрати.

«Сьогодні ми вирішуємо, бути чи не бути в обласному центрі футбольному клубу» , — коментував міський голова Миколаенко.

Головною проблемою та «палким обговоренням» стала кандидатура директора можливого нового комунального підприємтва. Депутатам пропонують проголосувати «за» свого колегу — Евгена Матковського.

В сесійній залі обговорили кандидатуру Матковського, та вказали на його профпригодність. Футбольні фанати заявили про те, що їм не принципово, хто буде керівником.

«В нас є багато людей, які можуть керувати клубом, і зовсім не обов'язково, аби це був депутат міськради», — коментують футбольні ультрас. Сам же Матковський "пішов у відмову".

По завершенню обговорення, яке розтягнулось на декілька днів, депутати все ж прийняли рішення про створення комунального закладу «Кристал-Херсон».

Міський голова привітав футбольних фанів та депутатів з таким рішенням, та озвучив надію на великі результати футбольного клубу.