Херсонводоканал придбав два автомобілі Рено

5 лет назад 0

Вартість однієї машини з урахуванням оснащення складає 1,1 млн грн.

Водіям диспетчерської служби Херсонводоканалу передали ключі від нових автомобілів Renault Master. Фургони призначені для доставлення ремонтних бригад до місць усунення аварій на міських мережах водопостачання та водовідведення, повідомили в мерії.

Renault Master — надійний і економічний фургон, який при невеликих розмірах має високу вантажність та пасажиромісткість 6+1 (шість чоловік бригади та водій). Кабіна для працівників обладнана кондиціонером та автономним опалювачем. У порівнянні з попередниками при більшій потужності двигуна (91,6 кВт) спецмашина використовує практично у два рази менше пального, що дає вагому економію ресурсу.

Техніка придбана коштом інвестиційної складової тарифу за 2018 рік. Вартість однієї машини з урахуванням оснащення складає 1,1 млн грн.

"Ми поступово оновлюємо автопарк підприємства. Цілодобова робота диспетчерської служби вимагає швидкості та оперативності. Нова техніка піде на заміну старої та дозволить оперативно реагувати на заяви споживачів, поліпшити якість обслуговування мереж, а значить, і водопостачання населення", — зазначив директор МКП «ВУВКГ м.Херсона» Михайло Чемерис.