«Ховайся хто може!» — під час рейду на підприємців «нелегалів»

4 года назад 0

На цей раз підприємці — «нелегали» просто розбігалися та зачиняли торгівельні точки та ятки під час рейду з легалізації підприємницької діяльності та найманої праці на території Таврійського ринку, по вулиці Покришева у Херсоні. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

За перші 15 хвилин контрольно-перевірочних заходів майже всі підприємці, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі різними групами товарів позакривали свої робочі місця. Учасники рейду перевірили 3 суб’єкта господарювання, які злійснювали підприємницьку діяльність. Із них двоє підприємців мали свідоцтва про державну реєстрацію фізичних осіб підприємців і трудові договори з найманими працівниками. Один — виявився порушником вимог діючого податкового законодавства, припинив діяльність фізичної особи підприємця 12 листопада 2019 року та просто «працював»! Для з’ясування інформації про «суб’єкта господарювання», який відмовилася надати документи, які підтверджують особу, податківцям довелося залучили до рейду співробітників патрульної поліції за номером «102».

Інформація щодо порушення вимог чинного податкового законодавства буде направлена до Головного управління Держпраці в Херсонській області. Перевірки тривають.