![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/05/a33e669af6baa518f7db23cbcc5d8b71-667x450.jpg)
Як живуть села Херсонщини у процесі реформи децентралізації?
5 лет назад 0
Як живуть села Херсонщини у процесі реформи децентралізації? Чи навчилися люди усвідомлювати відповідальність за свій населений пункт? Які позитиви та ризики реформи, обговорювали під час семінару «Децентралізація в Україні: перспективи та особливості Херсонської області».
Павло Ярмій – один із організаторів заходу. Пояснює, що на сьогодні херсонські громади знаходяться десь посередині реформи. Задніх на пасемо та й до кращих не потрапляємо. Пан Павло називає і проблемні райони Херсонщини. Больові точки херсонської децентралізації розташовані у курортних містах та селах.