![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/09/6f17ae7b76b2353215f3fe72a24c8394-667x450.jpg)
Як на стінах «Херсонської фортеці» з’явилися графіті малюнки архітектури модернізму
4 года назад 0
Студент Андрій розповідає про те, як створюється графіті-малюнок. Разом із одногрупниками працює над зображенням Порт-Елеватору у рамках проекту «Графіті Херсон Модернізм». Чорно-білі зображення можна побачити на стінах у парку «Херсонська фортеця».
Координує проект «Графіті Kherson Modernism» архітектор Андрій Луцик. На стінах парку мали з’явитися 6 малюнків. Зупинилися на 4 – деякі поверхні потребували довготривалої підготовки. Тож на стінах вимальовують Порт-Елеватор, готель «Фрегат», Ювілейний та Річморвокзал.