![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/12/914ca312fb9e5bd23571fef029c6c5b8-667x450.jpg)
Як на виставці «Art for you» влаштували читальню із собакою-терапевтом Кіміко
4 года назад 0
Яромир починає читати одну із улюблених книжок «В країні невивчених уроків». Його слухає Кіміко – єдина в Україні собака-терапевт, із якою діти не лише покращають техніку читання, а й адаптуються в суспільстві та долають страхи. Цього разу читальня із Кіміко розташувалась на виставці «Art for you».
Мама Яромира Анастасія говорить, що із Кіміко познайомилися під час карантину. І перший сеанс читання проходив в режимі онлайн.
Власниця Кіміко Марина Рудакова пояснює, сеанси читання із дітьми практикують майже два роки. Заняття проходять в бібліотеках. Та із карантином довелося шукати нові можливості – у нагоді став онлайн.