![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/11/9a1e35bd1e9656899bb7095efafdb2a8-667x450.jpg)
Історії успіху. Як Херсонщина впроваджує європейські стандарти електронного урядування
6 лет назад 0
Хто б міг уявити, що отримати паспорт, оформити субсидію або зареєструвати бізнес можливо усього у кілька кліків. Все це без нестерпних черг, купи безкінечних довідок і вічно незадоволених бюрократів. Завдяки ініціативі та наполегливості Павла Кулика Херсонщина стала однією із перших областей в Україні, що підключилась до пілотного проекту. Однак багато в чому запуск онлайн-послуг залежить від місцевої влади, яка повинна погодитися перевести свої сервісні центри та адміністративні органи на роботу з електронним порталом