![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/04/de172785fc1d153fa3a17e959b46624b-763x450.jpg)
Житель Іванівського району добровільно здав у поліцію майже 100 набоїв
5 лет назад 0
На Херсонщині триває місячник добровільної здачі зброї, в ході якого 42-річний житель Іванівського району добровільно здав у поліцію майже 100 патронів до автомата і пістолета. За словами чоловіка, набої він знайшов на території покинутої ферми під час пошуку металобрухту. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Нагадуємо, що за незаконне зберігання зброї передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Проте, згідно з ч.3 ст.263 Кримінального кодексу України громадяни, які добровільно здають зброю, звільняються від кримінальної відповідальності.