Жителі міста Олешки повідомили про корупцію в комунальній стоматології 

2 недели назад 0

Попри заяви керівництва Олешкок про боротьбу з корупцією, закриття (або реформування, як каже Євген Рищук) місцевої стоматологічної поліклініки, шляхом переведення лікарів в центральну лікарню, побори з пацієнтів продовжилися. Про це повідомляють в редакцію “Newtime Херсон” місцеві жителі. 

Стоматологи, яких перевели до штату місцевої лікарні беруть кошти з пацієнтів, видаючи квитанції зі штампами медзакладу так званого “радянського” зразку. Хоча після медичної реформи лікарі мали би видавати касовий чек, так як такі операції контролюються Національною службою здоров’я України. 

Причому такі “квитанції” з вимогою оплати отримують навіть ті пацієнти комунальної стоматології, які мають отримувати послугу безкоштовно в рамках медреформи. 

“Люди не знають, які пакети послуг безкоштовні, а які платні. За лікування дітей передбачено фінансування за договорами з НСЗУ, але з людей беруть кошти та видають квитанцію на відірваному папірці. У підсумку, гроші 2 рази за пацієнта прилітають. І, скоріше за все, в одну кишеню”, – пише в редакцію місцевий житель. 

Наразі відомо, що за фактом таких махінацій люди пишуть заяви до поліції.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.