Жителька Каховки втратила майже 30 тисяч гривень через шахрайство зі «зняттям порчі»

5 лет назад 0

У місті Каховка 73-річна місцева жителька поверталася з ринку додому і на вулиці до неї підійшла жінка із запитанням, у якій аптеці можна купити недорогі ліки. Поки пенсіонерка показувала дорогу в аптеку, до них підійшла ще одна жінка і почала розпитувати незнайомку про здоров’я її доньки, яка нібито тяжко хворіє. Заявниці поспівчувала матері і раптом друга жінка сказала пенсіонерці, що незабаром з її рідними станеться нещастя. Ці слова дуже налякали заявницю. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Щоб запобігти хворобам рідних, незнайомка запропонувала провести обряд «очищення від порчі». Порча, за словами шахрайки, була наведена на гроші та золоті прикраси. Незнайомка наказала пенсіонерці принести усі заощадження та золоті прикраси, після чого загорнула їх у хустинку і почала проводити над нею різні маніпуляції. Через деякий час вона повернула заявниці нібито «очищений від порчі» згорток, наказала жінці йти додому і лягти спати. Заявниця виконала всі умови і коли відкрила згорток, то не знайшла там ні грошей в сумі майже 30 тисяч гривень, ні прикрас.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Шановні громадяни! Якщо у вас є родичі літнього віку, попередьте їх про подібні злочини. Накажіть їм не вступати на вулиці в діалог з незнайомцями, не вірити їх словам про «порчу» і «закляття», ні в якому разі не передавати їм гроші і золоті прикраси. Про всі спроби «зняти порчу» з вас або ваших родичів, негайно повідомляйте в поліцію по телефону 102.