Жителька Нововоронцовського району обікрала односельця на 400 гривень

5 лет назад 0

У Нововоронцовське відділення поліції звернувся 62-річний місцевий житель. Він розповів, що вдома з кишені його сорочки зникло 400 гривень. Заявник відклав ці гроші для купівлі будматеріалів і коли прийшов в магазин, то виявив зникнення коштів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Працівники поліції встановили коло осіб, які відвідували чоловіка. Серед них була 37-річна односелиця, яка веде антигромадський спосіб життя і раніше судима за крадіжки та нанесення тілесних ушкоджень. Правоохоронці з’ясували, що у день написання потерпілим заяви жінка купила в магазині алкоголь на 400 гривень. Вона зізналася у скоєнні крадіжки і пояснила, що була в гостях у потерпілого і коли він заснув, витягнула з кишені його сорочки гроші та пішла до себе додому.

Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» (карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк).