Керівнику херсонського аеропорта встановили меморіальну дошку

7 лет назад 0

Члени громадської організації «Рада ветеранів аеропорту» ще у жовтні минулого року зверталися з проханням посприяти у вирішенні питання щодо встановлення меморіальної дошки Полупанову Володимиру Миколайовичу на будівлі комунального підприємства Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії».

24 березня на урочистому відкритті меморіальної дошки були всі ті, хто пам'ятає розквіт Херсонського аеропорту, пише Kherson Life.

«Полупанов Володимир Миколайович керував аеропортом більше 35 років, а це більше ніж вік нинішнього керівника ОДА. Можливо потрібно декому подорослішати та все налагодиться», — написав з приводу урочистостей депутат обласної ради Володимир Шадрін.

Депутат також висловив вдячність всім причетним до справи: «Щиро дякую всім колегам- депутатам, які зрозуміли та підтримали ініціативу щодо встановлення меморіальної дошки видатній людини – Тетяна Гасаненко, Ігор Токарєв, Дмитро Бутрій, Роману Педченко, Геннадію Гомону.

Окрема вдячність та уклін до землі Кушнеренко Михайлу Михайловичу за постійне піклування про ветеранів та мудрість, якої не вистачає молоді».