«Київстар» посилює сигнал мереж для забезпечення покриття на Херсонщині. Але працює лише 30% базових станцій

2 недели назад 0

Компанія "Київстар" посилює сигнал мереж у підконтрольних Україні населених пунктах для забезпечення покриття на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. Про це написала провідна спеціалістка зі зв'язків із громадськістю Ірина Леліченко на своїй сторінці у Фейсбук.

"На жаль, технічні спеціалісти не мають доступу в тимчасово окуповані населені пункти для виконання ремонтних робіт. Зокрема, через відсутність енергоживлення або пошкодження не працює обладнання усіх мобільних операторів у місті Херсон. Інженери Київстару проводять роботи для посилення сигналу мережі в підконтрольних Україні населених пунктах, щоб збільшити територію покриття", — повідомила Ірина Леліченко.

В Запорізькій області у звичайному режимі працюють 80% базових станцій "Київстару", в Херсонській області — 30% базових станцій.

"Будь ласка, якщо на території, де ви перебуваєте, мобільний сигнал слабкий, користуйтеся SMS-повідомленнями. Компанія докладає всіх можливих зусиль для відновлення роботи послуг", — додала Леліченко.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.