«Київстар» посилює сигнал мереж на підконтрольних Україні населених пунктах Херсонщини

2 недели назад 0

15:00, Сьогодні"Київстар" посилює сигнал мереж на підконтрольних Україні населених пунктах Херсонщини

Мобільний оператор "Київстар" посилює сигнал мереж у підконтрольних Україні населених пунктах для забезпечення покриття на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

Про це повідомила у Facebook провідний спеціаліст зі зв'язків із громадськістю Ірина Леліченко.

Вона повідомила, що зараз в Запорізькій області у звичайному режимі працює 80% базових станцій "Київстару". У Херсонській області працює 30% базових станцій.

"На жаль, технічні спеціалісти не мають доступу в тимчасово окуповані населені пункти для проведення ремонтних робіт. Зокрема, через відсутність енергоживлення або пошкодження не працює обладнання усіх мобільних операторів у місті Херсон.  Інженери Київстару проводять роботи для посилення сигналу мережі в підконтрольних Україні населених пунктах, щоб збільшити територію покриття.

Будь ласка, якщо на території, де ви знаходитесь, мобільний сигнал слабкий, користуйтесь SMS-повідомленнями. Компанія докладає всіх можливих зусиль для відновлення роботи послуг", — зазначила представниця компанії.

Як ми повідомляли раніше, причинами відсутності мобільного зв'язку у Херсонській області стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній і відключення від електропостачання обладнання операторів у цих регіонах .


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.