![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/12/ea0b1c15882747a31b39ff417d8186c5-800x450.jpg)
Колишнього заступника голови Херсонської облради притягнули до адміністративної відповідальності
3 года назад 0
Херсонський міський суд притягнув до адміністративної відповідальності колишнього першого заступника голови обласної ради Василя Зеленчука. Відповідна постанова оприлюднена в реєстрі судових рішень.
Підставою стала перевірка Національного агентства з питань запобігання корупції декларації за 2019 рік.
Тоді на екс-заступника голови облради було складено 15 протоколів через неподання декларацій про суттєві зміни у майновому стані на загальну суму майже 3,5 мільйона гривень. Причиною для закриття справи стало скандальне рішення Конституційного суду України, яке повністю заблокувало роботу Національного агентства з питань запобігання корупції.