«Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів», — у Бериславі відбувся Міжнародний жіночий форум

2 года назад 0

Відомі та успішні жінки, які власним прикладом довели можливість бути лідерками у своїх сферах, зібралися сьогодні на Міжнародному жіночому форумі «Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів», що відкрився у м. Берислав. 

Головна мета форуму – обговорення успішного досвіду розвитку жіночого підприємництва, об’єднання активних жінок бізнесу, політики та соціальної сфери для налагодження тісної співпраці та обміну досвідом.

Під час заходу працювали дві секції: “Жінки в політиці та міжнародній дипломатії” та “Кращі практики ведення бізнесу жінками, соціальна відповідальність”. Кожна із спікерок мала можливість поділитися власними історіями успіху, а також розкрити секрети зростання бізнесу та розвитку особистості.

Привітав учасниць Міжнародного форуму очільник Херсонщини Сергій Козир:

«Говорячи, зокрема, про український бізнес, важко уявити, щоб там не було жінки, адже саме жінки – це мотивація, розвиток, навчання, натхнення та нові бізнес-ідеї. Сьогодні до Берислава завітали відомі в Україні та світі представниці міжнародних та громадських організацій, бізнесу, метою яких є підтримка та допомога іншим у розвитку та пошуку нових ділових партнерів. Ціль сьогоднішньої зустрічі – стрімкий розвиток жіночого підприємництва на Херсонщині. Адже цей форум не лише про сьогодення, але й про майбутнє. Бажаю, щоб сьогодні кожна з вас змогла поділитися досвідом започаткування і ведення бізнесу та знайти нових ділових партнерів. Впевнений, спільними зусиллями ми досягнемо бажаного розвитку як Херсонщини, так і України в цілому».


Після офіційної частини всі учасники форуму висадили дерева у парку ім. Т.Г.Шевченка, захід відбувся в рамках програми Президента «Зелена країна».