Лавреньовка відсвяткувала День Незалежності України

5 лет назад 0

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова взяла участь у святковій програмі до Дня Незалежності на площі Свободи.

Херсонці й гості міста із задоволенням та цікавістю переглянули фотовиставку «Вишивані історії» (автор Валентина Моісеєва), що є невід’ємною частиною обласної національно-патріотичної акції бібліотеки «Ми – українці».

Героїні фотопроекту – жінки та дівчата нашого краю, кожна з яких має свою особисту історію з вишиванкою. Дехто з них завітав на фотовиставку та святковий концерт, а дехто слідкував за цим дійством в соціальних мережах та в прямому відеорепортажі.

Фотовиставка «Вишивані історії» стала яскравим компонентом у низці заходів, серед яких була презентація українського стилізованого костюму та колоритної виставки-продажу виробів майстрів народного мистецтва Херсонщини.

Учасники свята перед початком концерту змогли також познайомитись з рекламним відеороликом іншого фотопроекту бібліотеки «Світлини для героїв» – сімейних фото наших земляків, учасників бойових подій, війни на сході України, яким була присвячена обласна патріотична акція «Герої ХХІ століття».