Лиман в українських лещатах

2 месяца назад 0

Українські війська, що наступають на півночі Донецької області, близькі до того, щоб замкнути кільце оточення навколо російського угруповання, яке обороняє місто Лиман і прилеглі до нього райони.

Українські клешні – північно-західна та південно-східна – рухаються назустріч одна одній, погрожуючи відрізати російським частинам останній шлях до відступу. Але й цей шлях уже небезпечний – дорога перебуває під вогнем української артилерії, повідомляє ВВС. 

Військовий оглядач Юрій Бутусов, аналізуючи мапи оперативної обстановки російського каналу "Рибар" (канал російської пропаганди), констатує:

«Російське керівництво намагалося утримати за будь-яку ціну два важливих міста Донецької області – Лиман та Ямпіль. Причини, очевидно, політичні. Однак зупинити наступ ЗСУ росіянам не вдалося. ЗСУ загнали в "котел" головні сили 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ у районі Лиман – Ямпіль: українці можуть помститися за Іловайськ у багатократному розмірі».

Наші війська взяли під вогневий контроль останню трасу постачання оточених – Кремінна – Лиман. І тепер постачання російського угруповання перерізане. Розгром їх у "котлі" став неминучим, питання лише у його масштабах. І дуже символічно, що це стало очевидним саме в той день, коли Росія збирається приєднувати Донбас. Путін збирається на словах приєднати те, що він не спроможний утримати силою зброї.

Останній раз у "котел" радянська/російська армія потрапляла у квітні 1945 року під час німецького контрудару під Бауценом, нагадав Юрій Бутусов.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.