Лісівники з Олешек вже почали висаджувати ліс

2 года назад 0

За календарем ще зима але лісівники державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство» вже починають лісокультурну кампанію 2022 року і почали висаджувати маленькі сіянці, які вирощені на власному розсаднику в лісі.

Плани дуже великі, хоча весна ще не почалась але підприемство вже працює за весняними ритмами. Лісівникам треба встигнути за короткий період весни створити 213 гектарів лісу.

«Зазвичай ми звикли, що для нас ліс — це велика територія з гарними зеленими борами та дібровами створена матінкою природою. Але це зовсім не про Херсонщину. Ліс південної перлини України – це робота багатьох поколінь працівників лісової родини, які дійсно віддали своє життя для його створення,»- повідомляє сторінка   Олешківського ЛМГ.

 

Працівники підприємтва обіцяють ділитися нашими лісокультурними новинами, та чекають волонтерів на заходах в підтримку створення та відновлення лісів.

Діляться амбітними планами відновити ліса втраченого від великого лиха – пожежі в минулих роках. Бо нажаль якраз основним ворогом лісів півдня є пожежі. Також у нас в обов’язкових планах весь комплекс лісокультурних робіт на 2022, тому що виконання ініціативи Президента України «Зелена країна» ставить перед нами нові цілі та дає право на мрію – що нашим південним лісам бути.