Літургії зранку або онлайн, святкування вдома: голови громад Херсонщини звернулися до земляків стосовно відзначення Великодня

1 месяц назад 0

12:30, СьогодніЛітургії зранку або онлайн, святкування вдома: голови громад Херсонщини звернулися до земляків стосовно відзначення Великодня

На Херсонщині Великодні служби будуть вранці 24 квітня. У кожному храмі залежно від громади та зручності у цей непростий час. Дізнатися конкретний час можна у самому храмі, та з їхніх оголошень у соцмережах, на сторінках священиків храмів.

Про це повідомляє управління Херсонської єпархії Православної церкви України.

Міський голова Олешок Євген Рищук у відеозверненні  також повідомив, що святити паски у громаді будуть зранку, вночі храми будуть зачинені.

Відзначити великодні свята у родинному колі закликають і голови громад на Херсонщині.

Так, міський голова Олешок Євген Рищук у відеозверненні  повідомив, що святити паски у громаді будуть з 7 години зранку, вночі храми будуть зачинені.

Депутат Голопристанської міськради Юрій Зеленін пише, що Великодня літургія у храмах Голої Пристані розпочнеться з 6:30, а о 5:45 з обох кінців міста  будуть відправлятися автобуси місцевої лінії.

"Враховуючи комендантські обмеження та загальну безпекову ситуацію, краще утриматися від грандіозного святкування. В родинному колі згадайте жертву яку приніс Христос на хресті, благословіть дітей, помоліться за перемогу та мир в Україні. Справжня Пасха — Перемога буде для нас коли ми переможемо. І це обов'язково буде", — зазначив у соцмережі міський голова Скадовська Олександр Яковлєв.

Нагадаємо, богослужіння Православної Церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві (триватиме з 23:30 23 квітня й орієнтовно до 03:00 — 03:30 24 квітня) можна буде переглянути в ефірі національного всеукраїнського телемарафону єдиних новин по телебаченню та на YouTube каналі UA: Культура. 

Читайте також: Небезпека на Великдень: агресор обіцяє провокації з жертвами під час всеношної у храмах півдня та сходу України.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.