Майже півтори доби на Херсонщині поліція розшукувала малолітнього жителя Олешшя

4 года назад 0

18 квітня близько опівночі в Олешківське відділення поліції звернулися батьки 8-річної дівчини та її 12-річного брата з с. Раденськ, які близько 14.30 пішли з дому та до вечора не повернулися. На пошуки неповнолітніх були задіяні поліцейські ювенального відділу, управління карного розшуку та кінологи обласного главку поліції, а також весь підрозділ районного відділення поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Вранці, 19 квітня, на одній із вулиць с. Раденськ оперативники знайшли 8-річну дівчинку. Вона розповіла поліцейським, що всю ніч переховувалась із братом у покинутому вагончику поблизу села. Зі слів дівчинки її брат дізнався, що їх шукають та втік у сторону лісу.

Поліцейські з кінологами прочесали лісосмугу у пошуках неповнолітнього, але так і не знайшли. Тільки вночі правоохоронцям вдалось розшукати втікача. Він повернувся у той самий вагончик, де вони напередодні переховувалися разом із сестрою. Хлопчик пояснив поліцейським, що боявся повертатися додому, бо думав його будуть сварити.

За словами начальника відділу ювенальної превенції Ярослава Шанька, з братиком та сестричкою все добре, їх повернули батькам. Наразі з сім’єю проводиться робота та встановлюються причини втечі дітей. Також про даний випадок поліцейські повідомили відповідні служби для належного реагування, для з’ясування обстановки в родині, щоб не допустити виникнення подібних випадків в подальшому.