Медик, подозреваемая в доведении до самоубийства участника АТО, написала заявление об уходе

6 лет назад 0

В Херсоне заведующая неврологического отделения военного госпиталя Елена Комарова, которую подозревают в доведении до самоубийства участника АТО, написала заявление на увольнение.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМЕ: На Херсонщине медика признали виновной в доведении участника АТО до самоубийства

Об этом в социальной сети Фейсбук написал депутат областного совета Николай Ставицкий после сегодняшнего заседания рабочей группы, созданной дял рассмотрения жалоб учатников АТО:

"В Херсонській обласній раді закінчилось засідання робочої групи, створеної для розгляду проблем по скаргам учасників АТО. Звітую по результатам засідання. 

1) Повідомляю що, сьогодні вранці, перед засіданням робочої групи завідуюча неврологічного відділення військового госпіталю О. Комарова, написала заяву на звільнення. Саме на неї надійшла величезна кількість скарг від учасників бойових дій щодо хамського до них відношення з її сторони; 
2) З понеділка в військовий госпіталь за розпорядженням голови Обласної ради Владислава Мангера заходить комплексна перевірка та аудит; 
3. За проханням учасників бойових дій щодо створення радника голови обласної ради з питань взаємодії з ними, Владислав Мангер поклав ці функції на свого першого заступника Василя Зеленчука. 

Ще раз повторюю. Херсонська обласна рада нікому не дозволить кривдити українських захисників!!"