Мешканці Херсонщини за 2020 рік задекларували майже мільярд гривень доходів

2 года назад 0

Цьогоріч громадяни Херсонщини подали до податкової служби області 28 955 декларації про майновий стан і доходи та задекларували 993,3 млн. гривень доходів, отриманих минулого року.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

В цілому загальна кількість поданих декларацій у порівнянні з минулим роком збільшилася на 14 тис. декларацій.

Дохід, що перевищує один мільйон гривень, відобразили у своїх деклараціях 81 житель Херсонської області. Загальний розмір задекларованого доходу склав 400 млн. гривень.

У податкових деклараціях мешканці області самостійно визначили до сплати 47,3 млн. гривень податкових зобов’язань, що на 29,1 млн. гривень перевищує показник минулого року. Зокрема, до бюджету надійде 42 млн. гривень – податку на доходи фізичних осіб, приріст до минулого року складає 25,8 млн. гривень, та 5,3 млн. гривень – військового збору або на 3,4 млн. більше, ніж торік.

З початку року 846 херсонців скористалися правом на одержання податкової знижки за витрати, передбачені чинним податковим законодавством, із загальною сумою до повернення з бюджету – 2,6 млн. гривень.