Мешканців Херсонщини опитали щодо користування послугами Інтернету

5 лет назад 0

Головним управлінням статистики у січні 2018р. було проведене вибіркове опитування населення щодо користування послугами Інтернету, у рамках якого досліджувалося, наскільки поширеним серед населення є користування послугами Інтернету.

Підсумки опитування, які розповсюджені на все населення області, свідчать, що половина мешканців Херсонщини мали доступ до Інтернету за останні 12 місяців, з яких 70,4% користувалися послугами Інтернету не менше, ніж раз на день, майже чверть – не менше, ніж раз на тиждень, але не кожен день та 5,5% – менше, ніж раз на тиждень.

Для дослідження найбільш поширених напрямів користування Всесвітньою мережею, респондентам був запропонований перелік цілей доступу до Інтернету, з яких опитувані мали обрати не більше п’яти, які вони вважають для себе основними.

Виявилося, що найбільш поширеною метою користування послугами Інтернету серед Херсонців у 2017 році було скачування фільмів, зображень, музики, перегляду телебачення чи відео тощо, про це повідомили три з п’яти опитуваних, 54% населення користувалися з метою телефонних переговорів через Інтернет/Volp (Skype,iTalk, через web-камеру), 52,2% – для спілкування (хобі), майже кожний третій – для пошуку інформації, пов’язаної з питаннями здоров’я, як для себе, так і для інших або для гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування, чверть – для навчальних і освітніх цілей або для відправлення (отримання) електронної пошти. Кожна п’ята особа користувалася послугами Інтернету для читання/скачування газет, журналів в режимі он-лайн або для банківського обслуговування, кожна дев’ята – для замовлення товарів та послуг. Для скачування програмного забезпечення Всесвітньою мережею користувалось 7,9% населення області. І лише незначна частка (2,9%) населення області користувалася послугами Інтернету для взаємодії з органами державної влади.