Миколаївських мисливців навчають вистежувати ворога

12 месяцев назад 0

Члени добровольчих формувань територіальних громад області під керівництвом військовослужбовців-інструкторів опановують тактику дій у тилу ворога, повідомили в Генштабі ЗСУ.

— Сьогодні кожен доброволець виконував роль командира взводу та готував дані для ведення робочої карти, – розповідає командир добровольчого формування Віталій С. – Добровольці вчилися оцінювати місцевість, виконувати вимірювання, орієнтуватися без карти та за нею, визначати координати орієнтирів та цілей, також попрацювали із приладами для вимірювання.

Заняття з військової топографії відбуваються в лісах та полях. Серед добровольців багато мисливців, яким добра знайома місцевість. Але для військових дій потрібні й інші навички.

— За сьогодні ми багато чому навчились, – розповідають добровольці. – Найголовніше – орієнтуватись на незнайомій місцевості. За кілька годин довелося пройти за азимутами від однієї контрольної точки до іншої замало не 20 кілометрів. І це – у чітко встановлений інструктором нормативний час. Тому кожен намагався включати мізки і використовувати набуті раніше знання, аби вдало пройти прокладений на карті маршрут руху, — повідомляють Миколаївські новини.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.