Місцеві громади Херсонщини «збагатіли» на 20 відсотків

5 лет назад 0

За підсумками першого півріччя 2018 року платники податків херсонського краю перерахували до місцевих бюджетів податкових платежів на 20,3% або 309,8 млн.грн. більше ніж торік. Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 1834,3 млн. гривень.

Більшу половину з них – 1154,8 млн. грн. або 62,9% отримали місцеві громади Херсонської ОДПІ (Херсонське, Білозерське, Голопристанське, Каланчацьке, Скадовське, Олешківське та Чаплинське відділення).

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, у другому півріччі п.р. місцеві громади нашої області можуть розраховувати на суттєві надходження від майнових податків.

Фахівці ДФС області вже сформували повідомлення-рішення про нараховані 136,5 млн. грн. плати за землю для громадян — землевласників та землекористувачів, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб на суму 10,8 млн. гривень. А також, винесли повідомлення — рішення про сплату транспортного податку з фізичних осіб на загальну суму 1,6 млн. гривень.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.