«Морські» доходи без РРО — за 324 тисячі гривень штрафів

5 лет назад 0

На цей раз на «гачок» фіскалів Херсонщини попали бізнесмени, які здійснювали підприємницьку діяльність на узбережжі Азовського моря. Так власник оздоровчого комплексу у с. Щасливцеве несвоєчасно оприбутковував торгівельну виручку та ще перевищував ліміт залишку готівки в касі на кінець робочого дня. За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу до порушника застосовано 235 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Іншому його «колезі» із оздоровчого комплексу у с. Стрілкове за несвоєчасно оприбутковану торгівельну виручку доведеться сплатити штрафні (фінансові) санкції у розмірі 35 тис. гривень.

Знехтував вимогами діючого законодавства ще один власник ресторанного комплексу з с. Генічеська Гірка, який «вважав», що книга обліку для оприбуткування готівки йому взагалі не потрібна. За встановлені суттєві порушення в сфері готівкового обігу до порушника застосовано 54 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Аудиторам Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі тепер не треба їхати на морське узбережжя для встановлення порушень податкового законодавства. Завдяки щоденному моніторингу виторгів господарських об’єктів ресторанного бізнесу суб’єктів господарювання та роздрібної торгівлі, які показують нереально низькі виторги, проведені через РРО, можна одразу встановити порушників та підготувати відповідні документи для застосування штрафних санкцій.

Перевірки суб’єктів курортного бізнесу на Херсонщині тривають.