На Азовському узбережжі шукали авто-порушників

3 года назад 0

Днями спеціалісти Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з представниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, оперативно-розшукового відділу м. Генічеська ДПС України, Служби безпеки України та Кримської патрульної поліції провели контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Цього разу на території залізничного вокзалу с.м.т. Новоолексіївка, КППП «Чонгар» та патрульному посту «Азов» учасники рейду встановили п’ять водіїв на автомобілях з логотипами таксі. На транспортних порушників було складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та 2 протоколи за здійснення підприємницької діяльності без ліцензії.

У всіх випадках порушники отримали протоколи про адміністративну відповідальність за ст. 164 КоАПП України, яка передбачає розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації у розмірі 17000 — 34000 гривень. Перевірки тривають.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.