На Херсонщині перевіряли додержання карантину, але порушників не штрафували

10 месяцев назад 0

Лише за перші дні дії більш жорстких карантинних обмежень (з 8 по 10 січня) фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області відвідали 785 об’єктів по області. Як суб’єкти господарювання дотримуються карантинних вимог перевірили, зокрема в Таврійському мікрорайоні Херсона.

Одним з перших COVID-патруль перевірив магазин, який спеціалізується на косметиці та засобах гігієни. За словами адміністратора, у локдаун магазин реалізує лише прописані у постанові Кабміну товари. Усе інше можна отримати лише після оформлення інтернет-замовлення. У магазині були в наявності санітарні засоби, графік прибирання, вимірювання температури у працівників.

Заклади громадського харчування були зачинені, видавали замовлення на виніс. У супермаркетах непродуктові відділи заліплені спеціальними стрічками, купити, наприклад, одноразовий посуд чи іграшку, не вийде, лише продукти та засоби гігієни. У магазині також дезінфікують візки та корзини, у які складають продукти.

Грубих порушень під час рейду не виявили, повідомляє прес-служба управління. Відвідувачі та продавці користуються засобами індивідуального захисту. Є певні недоліки. Наприклад, магазинам варто проводити видачу інтернет-замовлень за межами магазину, через спеціальні вікна або двері, аби люди не скупчувались всередині магазину.

У закладах громадського харчування більшість вимог дотримуються. Але є питання щодо графіку зміни масок. Бо у деяких закладах працівники нам повідомили, що не змінюють багаторазові маски протягом робочої зміни. А їх потрібно змінювати кожні три години.

Серйозних порушень не зафіксували, та декому винесли попередження. Поки не штрафували.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.